How Sorter Works | نحوه ی عملکرد سورتر

سورتر ( سورتینگ )

نحوه ی عملکرد دستگاه سورتر ( دستگاه سورتینگ )

دستگاه سورتر چگونه عمل می کند ؟

دستگاه سورتینگ یا سورتر چیست ؟

سورتینگ مواد غذایی به چه صورت انجام می گیرد ؟

برای دسته بندی کالا بر اساس وزن از چه تکنولوژی استفاده می شود ؟

یکسان بودن کیفیت و کمیت کالای تولیدی در جلب و نگهداری صحیح مصرف کننده، نقش اصلی را ایفا می کند.

دسته بندی کالاها بر اساس کمیت وزنی، روشی کاربردی و مرسوم است که در صنایع گسترده ای کاربرد دارد.

به منظور دسته بندی کالاهایی که کمیت وزنی یکسانی دارند، روش های گوناگونی وجود دارد. در مورد اجناسی که هر واحد آن وزن قابل تغییر و مشخص است، به راحتی می توان این دسته بندی را بر اساس تعداد انجام داد.

اما در مورد کالاهایی نظیر مواد غذایی طبیعی فرآوری نشده، وزن هر واحد کالا مشخص نیست و لزوما با بقیه کالا یکسان نمی باشد. برای دسته بندی این کالاها در گروه های وزنی مختلف، از دستگاه جداکننده وزنی (دستگاه سورتر یا عمل سورتینگ) استفاده می شود.

دستگاه سورتر، کالای مورد نظر را در دسته های مختلف وزنی جداسازی می نماید. در نتیجه کالا دردبسته های مختلف جداسازی (سورت) می گردد و هر دسته دارای کالاهایی با وزن های مشابه خواهد بود. بدیهی است که بسته بندی و فروش کالاهایی با وزن های یکسان به مراتب ساده تر و مقرون به صرفه تر از بسته بندی و فروش آنها با وزن های گوناگون است.

دستگاه سورتر (دستگاه سورتینگ) می تواند از دو تا ده دسته وزنی مختلف کالا را تشخیص داده و جداسازی (سورت) نماید.

دستگاه سورتر (دستگاه سورتینگ) برای دسته بندی هر نوع کالایی قابل استفاده است. یک کاربرد متداول دستگاه سورتر (سورتینگ) جداسازی محصولات غذایی طبیعی فرآوردی نشده است.

دستگاه سورتر (دستگاه سورتینگ) در صنایع غذایی همچون میوه، گوشت مرغ، ماهی، گوشت قرمز، خرما، سیب زمینی، محصولات کشاورزی (قارچ، گوجه فرنگی، فلفل دلمه ای، خیار و …)، سبزیجات بسته بندی شده و … کاربرد دارد.

دستگاه سورتر (دستگاه سورتینگ) مرغ، می تواند مرغ را در بازه های مختلف وزنی طبقه بندی کرده و فروش این محصول را به مراتب ساده تر نماید.

Fine FIK-2000

سورتر فاین اینتر

fine logo1

Rehoo CWM-220-SFS

سورتر رهو

 

RehooLogo

سورتر مرغ – سورتینگ مرغ – سورت مرغ – سورتر ماهی – فروش دستگاه سورتینگ مرغ – دستگاه جداساز وزنی مرغ – طبقه بندی وزنی مرغ تازه