جت پرینتر Thermal Ink Jetprinter

جت پرینتر TIJ ( تکنولوژی HP )

در ساخت دستگاه های جت پرینتر TIJ از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است. این چاپگر دارای تکنولوژی پیشرفته شرکت HP می باشد و کیفیتی مطلوب، مطابق با استاندارهای اروپا و امریکا دارد.

جت پرینتر WCS

A Compact, Effective, Flexible and Robust Solution
For More Demanding Marking & Coding Application

*** در این دستگاه ها با توجه به تکنولوژی ساخت، سیستم پمپ و موتور، فیلتر های مختلف، سیستم غلظت سنج جوهر و مسیرهای انتقال جوهر حذف گردیده است و به همین دلیل در این سری از دستگاه ها قطعات استهلاک پذیر وجود نداشته و از هرگونه هزینه سرویس و تعمیرات، هزینه تامین قطعات یدکی و همچنین هرگونه توقف در خطوط تولید به دلیل خرابی های شایع در جت پرینترهای موجود جلوگیری می نماید. (No Servicing, No Spare Parts, No Downtime)

نمونه چاپ جت پرینتر

نمونه چاپ

نمونه چاپ جت پرینتر

نمونه چاپ محصولات دارویی

نمونه چاپ جت پرینتر

نمونه چاپ جت پرینتر کارتن و بسته

نمونه چاپ جت پرینتر

نمونه چاپ جت پرینتر

از مزایای جت پرینتر های TIJ عبارتند از:
1. عدم نیاز به سرویس های دوره ای

چت پرینتر بدون نیاز به سرویس

2. عدم نیاز به تعویض قطعات

چت پرینتر بدون نیاز به قطعات یدکی

3. کارکرد بدون توقف

چت پرینتر بدون ایجاد توقف

4. بدون نیاز به شستشوی هد
5. بدون ریزش جوهر
6. استفاده کارتریج جوهر تا انتها و عدم باقی ماندن پس از انقضا ساعت کار دستگاه.
7. استفاده همزمان چاپ ریز نگار برای محصولات کوچک و همچنین چاپ درشت نگار برای کارتن های بسته بندی.
9. حذف مواد مصرفی مختلف شامل جوهر، حلال، انواع فیلترووتنها استفاده از کارتریج جوهر.

چت پرینتر بدون هیچ نگرانی

10. امکانات چاپ بسیار بالا شامل چاپ طلاعات ثابت و متغیر (تاریخ تولید و انقضا، ساعت، شیفت، لوگو، بارکد ثابت و متغیر میله ای و 2D code و…)
11. تنظیمات متنوع چاپ شامل Ink Saving و چاپ دو پیام متفاوت همزمان، بر روی دو طرف یک محصول.
12. قیمت اولیه بسیار مناسب و مقرون به صرفه دستگاه.
جت پرینتر صنعتی

جت پرینتر صنعتی

شایان ذکر است کارتریج های جوهر این دستگاه محدودیت ساعت کار نداشته و می توان تا انتهای کارتریج استفاده نمود، این امر از هدر رفتن و باقی ماندن مقدار زیادی از جوهر بی استفاده در ظرف محتوی پس از انقضای ساعت کار جلوگیری می نماید.

جت پرینتر های صنعتی کوچک

جت پرینتر های صنعتی کوچک

همچنین به دلیل بسته بودن سیستم جوهر و عدم گردش، از تبخیر مواد مصرفی جلوگیری کرده و نکته حائز اهمیت عدم ریزش جوهر در اطراف دستگاه می باشد که هم جوهر هدر نرفته و هم تمیزی محصول تولیدی و نوار نقاله ها را در پی دارد.

این جت پرینتر ها دارای جوهر های مختلف برای کاربرد های گوناگون هستند و قابلیت چاپ بر روی سطوح جاذب همچون کاغذ و مقوا و همچنین سطوح غیر جاذب مانند لیبل های لمینیت، پلاستیک (PVC)، فلز و … دارند.

بررسی و مقایسه جت پرینتر های TIJ با سایر جت پرینتر ها (CIJ)

1- دراین سری از دستگاه ها علاوه برقیمت اولیه مناسب، هزینه های جاری شامل جوهر و حلال، نگهداری و تعمیرات در یک بازه زمانی مشخص کمتر از جت پرینتر های CIJ می باشد.

مقایسه جت پرینتر TIJ و CIJ

هزینه ها

2- حذف سیستم های هیدرولیک و عدم گردش دائمی جوهر و  جایگزینی آنها تنها با یک کارتریج.

مقایسه جت پرینتر TIJ و CIJ

سادگی در استفاده

3- کیفیت چاپ بسیار بالا و امکان استفاده دو نوع چاپ ریزنگار و درشت نگار به صورت همزمان.

مقایسه جت پرینتر TIJ و CIJ

کیفیت چاپ بالا

4- عدم ریزش جوهر در زیر هد، سالن تولید و نوار نقاله ها (مناسب برای محیط های دارویی، آرایشی بهداشتی، سلولزی و مواد غذایی).

مقایسه جت پرینتر TIJ و CIJ

عدم ریزش جوهر و تمیزی

برای خرید جت پرینتر به بخش Products > JetPrinter مراجعه فرمایید.

کاربردهای تخصصی جت پرینتر در داروسازی : فرایند کنترل اصالت، فرایند رهگیری و ردیابی، شناسه ردیابی و رهگیری، شناسه اصالت، شناسه رهگیری (بارکد دوبعدی)، نظام ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت کالاهای سلامت محور، پرینت بارکد و شناسه ها بر روی جعبه، جایگزین چاپ لیبل طرح اصالت دارو، اجرای طرح اصالت دارو، تجهیزات بارکد اصالت دارو، چاپ بارکد اصالت روی خط تولید و دستگاه کارتنینگ به صورت online، چاپ بارکد اصالت دارو روی دستگاه کارتکش به صورت offline

این جت پرینتر ها قابلیت چاپ انواع بارکد از جمله بارکد های دوبعدی QR-Code و همچنین بارکد دوبعدی Data Matrix ورژن ECC200 (با استاندارد ISO/IEN 16022) را دارند. همچنین امکان چاپ بارکد دوبعدی مطابق استاندارد GS1 توسط این دستگاه وجود دارد.

 جت پرینتر، جت پرینتر صنعتی، تاریخ زن، جت پرینتر بارکد، چاپگر های صنعتی، چاپ تاریخ تولید و انقضا و قیمت، چاپگر دستی، جت پرینتر بارکد، چاپگر بارکد، بارکد دوبعدی QR-Code و Data Matrix، چاپ بارکد استاندارد GS1، چاپگر بارکد شبنم، طرح اصالت دارو، چت پرینتر پرتابل، قابل حمل، HandHeld، جت پرینت، تاریخ زن دیجیتال، جت پرینتر داروسازی، جت پرینتر تحت شبکه

[j \vdkjv wkujd fhv;n jhvdo ck [j \vdkjv nsjd rhfg plg